Kalendarz WydarzeńMARZEC
2023

Piątek 3/3
JULIA OLĘDZKA • Jazz

Sobota 4/3
MUZYKA FORTEPIANOWA

Piątek 10/3
KRYSTYNA GEDZIK • Jazz

Sobota 11/3
MUZYKA FORTEPIANOWA

 

Piątek 17/3
AGNIESZKA RASSALSKA
& ARTUR JUREK• Soul

Sobota 18/3
MUZYKA FORTEPIANOWA

Piątek 24/3
ILONA DAMIĘCKA &
MATEUSZ SMOCZYŃSKI • Jazz

Sobota 25/3
MUZYKA FORTEPIANOWA

Spodziewaj się
NIESPODZIEWANEGO

Café Xander to miejsce jedyne w swoim rodzaju, gdzie pragniemy nieustannie zaskakiwać naszych gości. Z pewnością bliżej nam do restauracji niż do klubu muzycznego czy teatru, ale jedną z naszych specjalności są specyficzne pokazy lub koncerty. Zapraszamy do regularnego zaglądania na naszą stronę internetową oraz na profile w mediach społecznościowych – dzięki temu zawsze będą Państwo na bieżąco z naszym aktualnym programem, któremu towarzyszy niezwykle wykwintna kuchnia.

WIECZORY SOULOWE I JAZZOWE

W Café Xander odkrywamy na nowo ideę restauracji, gdzie goście mogą nie tylko rozsmakować się w autorskich propozycjach naszego szefa kuchni, ale również doświadczyć występów muzycznych w kameralnej i eleganckiej atmosferze. Jesteśmy zdania, że nie ma nic przyjemniejszego niż relaksujący wieczór w dobrym towarzystwie, pełen kulinarnych atrakcji wzbogacony doskonałym winem i nastrojową muzyką na żywo.

Program artystyczny naszej restauracji zmienia się regularnie, a nasi goście mogą być pewni, że wspólnie z zaproszonymi artystami dołożymy wszelkich starań aby wieczór w Café Xander należał do tych niezapomnianych.

WIECZORY REWIOWE

Wieczory w Café Xander to nie tylko muzyka na żywo. Trzymamy rękę na pulsie tego co aktualnie najciekawsze w świecie tańca nowoczesnego czy pokazów akrobatycznych. Nie boimy się przekraczać granic klasycznego znaczenia słowa „restauracja” i nie wahamy się zapraszać artystów dla których formą wyrazu jest ruch. Zachęcamy do regularnego sprawdzania nowości w naszym programie – połączenie wyśmienitej kuchni z niecodziennymi pokazami to nasz znak rozpoznawczy!

BRZMI EKSCYTUJĄCO?

Jeżeli tak jak my już wiesz, że doskonała kuchnia połączona muzyką i pokazami na żywo to doskonały pomysł na elegancki wieczór pełen wrażeń – zarezerwuj stolik już teraz!

REZERWACJE